(044) 361-86-81   (050) 49-49-183
(063) 04-09-129   (097) 303-47-03

 

Подгузники Merries

Каталог
Наши бренды
 
Новости

19.11.2018
Акция от ТМ Bebivita!
  При покупке товаров ТМ Bebivita на 100гр -   в ...

19.11.2018
Акция от ТМ Moony!
  Акция! Японские подгузники Moony по супер цене - ...

19.11.2018
Акция от ТМ GooN!
  Супер цена на японские подгузники и трусики премиум ...


Статьи

Каучуковые пустышки HEVEA

HEVEA®- это бренд из Дании, который специализируется на разработке дизайна, производстве ...

Прорезывание зубов и прорезыватель Hevea

Прорезывание зубов – естественная стадия развития каждого ребенка. Это сложный ...

Ниблеры - «Съедобные» соски детишкам для введения прикорма от бренда KinderenOk

Казалось бы, совсем недавно ваш малыш только появился на свет, но вот уже приближается ...

Ресурс Джуниор (Resource junior)

О детском здоровье и хорошем самочувствии позаботится смесь Ресурс Джуниор (Resource ...


nestle

Мы в Instagram

Instagram
Поиск по каталогу
Главная > Статьи > Нестле Ресурс Оптимум - Nestle Resource Optimum - всё что надо знать про эту смесь спортсменам

Білок для спортсмена

 

Інтернет може дати відповідь на питання, що таке білки. Але у якій формі буде ця відповідь? На медичних сайтах інформація часто подається так, шо зрозуміти її вкрай складно. То ж мета цієї статті – максимально доступно висвітлити «білкову проблему».

Що ж таке білки? І з чим їх їдять?

Білки – це будматеріали для нашого організму. Вони складаються з амінокислот – будівельних білків, котрі відновлюють, ремонтують та підтримують м’язи. Без білків організм розвалиться, як цегляний дім без цементу.

Найбагатші джерела білків  – молочна продукція, яйця та м'ясо. Також, білки можна отримувати з тофу, бобів та мигдалю. Любителі спортзалу –у якості додаткового джерела використовують особливі харчові замінники – протеїнові шейки. Білки, що входять до їхнього складу у високій концентрації, починають використовуватися організмом набагато швидше, аніж білки зі звичайних продуктів харчування. Це означає, що м’язи відновлюються та ростуть швидше. 

Скільки потрібно вживати білку на день?

Білки складають 15-20% маси тіла звичайної людини. Середньостатистичний чоловік віком від 18 до 30 років, за умови малорухомого способу життя, потребує 0,75-1 г білка на 1 кг нормальної для нього маси тіла. Натомість людині, яка веде активний спосіб життя та займається спортом, для нормального функціонування потрібно підвищити щоденну норму білків в 1,5 рази. Чому? Тому що під час фізичних навантажень м’язи руйнуються. Біль, котру відчуває звичайний спортсмен після підходу зі штангою, викликаний руйнуванням важко зароблених м’язів. В період відпочинку між підходами м’язи відновлюються, стають міцнішими, збільшуються в розмірах. Процес відновлення неможливий, якщо організм отримує недостатню кількість будматеріалів – білків.
Споживання білків важливе для підтримання вже існуючих м’язів. Якщо людина вживає менше білків, ніж витрачає на відновлення після активності, м’язи тоншають та втрачають в силі. Якщо ж навпаки – споживання білків перевищує витрати – м’язи збільшуються в розмірах та стають сильнішими.  

Чи потрібен додатковий білок та білкові добавки?

Додаткове вживання білків необхідне для примноження сухої м’язової маси. Більшість людей отримують достатню кількість поживних речовин разом з їжею і білкові добавки не принесуть їм користі. Для розвитку м’язів важливіше отримувати ще й відповідну кількість калорій. Тому, деякі спортсмени вживають корисні харчові замінники, шейки, добавки. Альтернативою  є Ресурс Оптимум, про який ми ще поговоримо.

Якщо ви читаєте цю статтю навскіс одним оком, запам’ятайте головне: спортсмени їдять більше корисних речовин, аніж звичайні малоактивні люди. Регулярне здорове харчування дає їм заряд енергії до та після тренувань. Дуже важливо дотримуватися правильного режиму та раціону харчування, аби досягти своєї мети без шкоди для здоров’я.  

Чому не варто зловживати білками?

Переїдання білків може спричинити небажані проблеми з нирками. Нирки подрібнюють білкові блоки та «перетравлюють» їх. Де попит, там і пропозиція. Тому, надлишкове вживання білків додає роботи ниркам. Зловживання протеїновими шейками може відкластися камінням у нирках або викликати нирковий страйк. Отже, кожна людина повинна споживати збалансовану кількість білків.

Що таке Ресурс Оптимум і чи варто вживати його в їжу?

Ресурс Оптимум – це повноцінне, збалансоване харчування, котре підходить людям з підвищеною фізичною активністю. До складу входять:

Сиро́ватковий білок. Став одним із головних елементів дієти більшості спортсменів. Його використовують для швидкого відновлення м’язів. Також, сироватковий білок вживають люди, котрі знають про його імунозахисні властивості. Результати останніх досліджень свідчать, що сироватковий протеїн допомагає в боротьбі з раком та ВІЛ, підвищує імунітет, знижує стрес, позитивно впливає на емоціональний стан, нормалізує кров’яний тиск та покращує самопочуття. У сироваткового білку висока харчова цінність (хоча виробники спортивного харчування перебільшують значення цього факту).

Казеїнова фракція. Один із найбільш поширених добавок спортивної індустрії. Потрапляючи в шлунок людини, казеїн формує згусток, що довго перетравлюється та забезпечує організм необхідними будматеріалами. Казеїн менш калорійний, вгамовує апетит, не руйнує м’язи та сповільнює перетравлення інших видів білку,

Кислоти Омега-3 и Омега-6. Група жирів «Омега-3» для спортсменів є незамінним помічником у прискоренні обміну речовин та підвищенні м’язової витривалості.

Мальтодекстрин. Біологічно активна добавка, котра стимулює ріст корисних бактерій у шлунку.

Інулін. Використовується для покращення травлення та зміцнення здоров’я. Замінник цукру, що немає негативних ефектів.

Lactobacillus paracasei.Корисні для організму бактерії, що підвищують активність імунної системи, сприяють перетравленню їжі та руйнують у шлунку речовини, виділені шкідливими мікроорганізмами.

У чому переваги Ресурс Оптимум?

На відміну від інших харчових замінників, що представлені на ринку спортивного добавок, Ресурс Оптимум – це повноцінне харчування з високим вмістом не тільки білків, а й необхідних людині вітамінів, мінералів та мікроелементів. Розглянемо різницю між різними замінниками та Ресурсом Оптимум на прикладах. SlimDiet – більше харчовий препарат, аніж збалансоване харчування. Ця добавка, завдяки високому вмісту інуліну, швидко займає місце у шлунку та перебиває апетит. У SlimDiet міститься L-карнітин, котрий сприяє швидкому спаленню жиру. Іншими словами, ціль цього харчового замінника – зменшити об’єми. Ресурс Оптимум навпаки – робить акцент на здоров’ї: підтримує та відновлює м’язи, покращує травлення, підвищує імунітет. Якщо говорити про T-MEAL Fruity Nutrend, то це якісний харчовий замінник. До складу входять білкові (ізолят соєвого, молочний протеїни) та жироспалюючі сполуки (L-карнітин), вітаміни та мікроелементи. Добавка T-MEAL Fruity Nutrend має низьку калорійність. Як і SlimDiet, вона націлена на зниження маси тіла. Аби не втрачати м’язи, калорійність повинна бути вищою. Інакше, організм почне руйнувати існуючі волокна та переробляти білки на енергію. Саме тому від рекомендованої великої порції Ресурс Оптимум (500 мл) організм отримує 500 ккал., від маленької (250 мл) – 250 ккал.

Давайте порівняємо компоненти Ресурс Оптимум зі складовими звичайної харчової добавки.

Складові

Спортивна добавка

Ресурс Оптимум

Казеїн

+

+

Сироватковий білок

-

+

Яєчний білок

+

-

Мальтодекстрин

-

+

L-карнітин

+

-

Кофеїн

+

-

Вітамін Е

-

+

Вітамін В6

-

+

Вітамін В12

+

-

Пребіотики

-

+

Пробїотики

-

+

Омега-6, Омега-3

-

+

Інулін

+

+

Лактоза

+

-

Мікроелементи

+

+


Висновок: Ресурс Оптимум – комплексний продукт, що містить велику кількість корисних компонентів. На відміну від звичайного спортивного харчування, Ресурс Оптимум більш збалансований. Його головна функція: сприяти збільшенню та збереженню м’язів без шкоди для здоров’я.  

Чи варто використовувати Ресурс Оптимум замість пізньої вечері?

Пити білкові коктейлі замість пізніх прийомів їжі – лайфхак для схуднення. Це просто пояснюється. По-перше, замість нічного заряду жирів та вуглеводів ваш організм отримає корисний коктейль. Оскільки білок практично не перетворюється на жир, на животі нічого не відкладеться. По-друге, ви не будете відчувати голод та зможете спокійно заснути. По-третє, у кожного іноді перед сном руки тягнуться до смаженого та солодкого. Тому, набагато краще випити смачну поживну суміш, ніж усю ніч перетворювати смажену картоплю в жир. До речі, Ресурс Оптимум можна використовувати не тільки, як альтернативу пізнім вечерям, але й як замінник офісних обідів. Його просто носити з собою, а процес приготування не вимагає багато сил, умінь або часу. Ресурс Оптимум – це корисний та смачний замінник ланчів або нічного чаювання з печивом.

Замовити сумii можна тут

http://yourhappy.com.ua/nestle-nestle-resource-optimum-400-g.htm

 

 

 

Напишите свой комментарий
Ваше имя
E-mail (не будет опубликован)
Оценка Плохо              Хорошо
* Текст сообщения
Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.


Вход