(050) 49-49-183

(097) 303-47-03

(063) 04-09-129  

 

merries

Каталог
Наші бренди
 
Новости

05.09.2021
Акция от ТМ Sodasan!
  Скидка 15% на все средства для стирки Sodasan Sensitive!

03.08.2021
Акция от ТМ Humana!
  Скидка 15% на каши Humana!

02.08.2021
Акция от ТМ Sodasan!
  Скидка 15% на все средства Sodasan с лавандой!


Статті

Friso - горячая линия с Педиатром по всем вопросам!

Каучуковые пустышки HEVEA

HEVEA®- это бренд из Дании, который специализируется на разработке дизайна, производстве ...

Прорезывание зубов и прорезыватель Hevea

Прорезывание зубов – естественная стадия развития каждого ребенка. Это сложный ...

Ниблеры - «Съедобные» соски детишкам для введения прикорма от бренда KinderenOk

Казалось бы, совсем недавно ваш малыш только появился на свет, но вот уже приближается ...


nestle

Мы в Instagram

Instagram
Пошук по каталогу
Головна > Статьи > «МАМА и Я®» - початок здорового життя

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ УСПIШНОГО ПОЧАТКУ НОВОГО ЖИТТЯ

Вважається, що під час вагітності та лактації те, що отримує дитина, прямо залежить від того, що їсть або п’є її мати. Ця думка все більше та більше підтверджується науковими дослідженнями. Вагітність і перший рік життя дитини — унікальний період, протягом якого мама може забезпечити її здоровий ріст і розвиток, а також позитивно вплинути на стан здоров’я дитини у майбутньому. Тобто мама не лише дає дитині поживні речовини, які необхідні для розвитку й росту, але й зміцнює її імунну систему завдяки продуктам, що містять пробіотики.

З іншого боку, нездорове харчування жінки під час вагітності може призвести до появи у дитини таких захворювань, як ожиріння, хвороби серця та цукровий діабет. Адаптація особливостей вашого харчування до потреб немовляти повинна початися відразу після того, як ви дізналися про вагітність. Це найкраще і найпростіше, що ви зможете зробити для здоров’я вашого малюка. Ось декілька порад, які допоможуть вам обрати правильний напрямок.

«МАМА и Я®» — це нове молочне додаткове харчування, розроблене компанією Nestle® спеціально для майбутніх мам і тих, хто вже годує дітей груддю. Для правильного формування й розвитку плода дуже важливо, щоб у раціоні вагітної жінки було достатньо мінералів та поживних Коли ж дитина вже народилася, збалансоване харчування допомагає поліпшити лактацію та відновити організм жінки після пологів. Молочне харчування «МАМА и Я®» містить необхідні поживні речовини для організму мами і дитини, а також підтримує здоровий ріст і розвиток маляти з моменту зачаття.

Вживання молочного МАМА и Я®» з БІФІДОБАКТЕРІЯМИ BL під час вагітності та лактації сприяє формуванню в мами і дитини здорової флори кишківника, що зміцнює імунітет. «МАМА и Я®» містить ЖИРНІ КИСЛОТИ ОМЕГА-3 – важливий елемент для формування головного мозку та органів зору. Рекомендовано продовжити споживання додаткового харчування «МАМА и Я®» після пологів, коли мама годує немовля груддю. Воно допоможе компенсувати нестачу важливих поживних речовин – адже дитина отримує всі вітаміни й мінерали з молоком матері. Крім того, приємний смак харчування «МАМА и Я®» урізноманітнить сувору дієту мами та допоможе відновити сили після пологів.

Харчування «Мама і Я» не призначене для харчування немовлят і дітей.
 

ЇСТИ ЗА ДВОХ?

Вагітні жінки потребують додаткової енергії та поживних речовин, тому часто кажуть, що вони повинні «їсти за двох». Це зовсім не означає, що тепер ви маєте їсти вдвічі більше, ніж раніше. Просто маєте адаптувати свій раціон до мінливих потреб вашого організму відповідно до того, як збільшуються молочні залози, матка, об’єм жирових відкладень, а також, як росте і розвивається плід. Вашому організмові будуть потрібні мінерали, залізо й вітаміни в більшій кількості. «Ідеальне» збільшення ваги у кожної жінки своє, але зазвичай протягом перших 3 місяців вагітності додаткові калорії не потрібні. У наступні 6 місяців, навпаки, слід збільшувати енергетичну цінність щоденного раціону на 300-400 ккал. Потребу в додаткових калоріях можна легко задовольнити за допомогою збалансованого та здорового харчування.

Вхід