Як вибрати підгузки?
Зараз, коли на ринку України такий багатий вибір багаторазових та одноразових підгузків перед батьками стоїть непростий вибір – як і які саме підгузки вибрати для дитини? Кількість виробників більш ніж достатня. Але останнім часом до проблеми вибору додалася ще одна. Японські підгузки чи звичайні європейські? Серед мало ще маловідомих японських підгузків, то різноманітність торгових марок та моделей вражає: підгузки GOON, підгузки Moony, Merries, підгузки Nepia та підгузки Доремі. У кожної з торгових марок є свої переваги і тільки один недолік - японські памперси дорожчі за звичайні. А з переваг, загальних для всіх виробників японських підгузків слід зазначити:
використання лише натуральних матеріалів (саме це сильно впливає на ціну)
відмінна якість
безпека та гіпоалегенність
Звичні нам підгузки Хаггіс, Памперси, Пуфіс, Фіксис, Ліберо дешевші за японські аналоги і мають своїх прихильників, так що вибір за Вами. Купити в нашому інтернет-магазині Ви можете будь-які підгузки та вибрати саме те, що підходить Вашому малюку найбільше.
Відгуки про підгузки.
Практично на 100% відгуки про японські підгузки наших покупців позитивні, єдине зауваження – більш висока вартість. Ми намагаємося в міру наших сил надати своїм покупцям можливість купити японські підгузки за зниженими цінами, слідкуйте за акціями нашого магазину. Що ж до європейських одноразових підгузків, то тут все залежить від індивідуальних переваг і дати однозначну пораду досить важко. Ми рекомендуємо звертати увагу на поглинаючу здатність і натуральність матеріалів, що використовувалися при виготовленні. Зверніть увагу на наявність резиночек і поясків, що перешкоджають протіканню, їх еластичність і ширину (чи не натирають), чи можливо підібрати розмір саме для вашого малюка за допомогою липучок, індикатор наповненості підгузника та інші деталі. У відгуках про підгузки буває дуже складно розібратися, не тільки через індивідуальні уподобання, але й через те, що виробники та продавці часто самі замовляють написання відгуків про своїх підгузків. У нашому магазині продаються практично всі торгові марки одноразових та багаторазових підгузків, тому Ви можете довіряти нашим продавцям консультантам. Ми зацікавлені залишатися із вами друзями. якщо сумніваєтеся у виборі – дзвоніть нам:
(044) 361-86-81
(050) 49-49-183
(063) 04-09-129
Міфи про підгузки
Раніше існувало твердження, що одноразові підгузки призводять до чоловічої безплідності. Вона вже давно спростована, але все ще зустрічається на просторах інтернету. Прийде спростувати його ще раз: сперматозоїди у хлопчиків починають вироблятися з 7-8 років. Тобто ніякого пригнічення сперматогенезу у дітей молодше не може відбуватися.
Одноразові підгузки у дівчаток не викликають циститу. Але педіатри природно не рекомендують перебувати цілий день або цілу ніч в одних і тих же підгузках. Найчастіше у всіх проблемах з підгузками винні безвідповідальні батьки, а чи не підгузок сам собою.
Використання підгузки не викривляє ніжки дитини. Викривлення ніжок у дітей віком до двох років не пов'язане з носінням підгузків. Причиною викривлення нижніх кінцівок може стати захворювання (рахіт) або використання ходунків.
Все ж таки для батьків, які не довіряють виробникам одноразових підгузків з якихось причин, або піклуються про збереження навколишнього середовища (якщо у виробництві одноразового підгузка використовуються ненатуральні матеріали, вони, природно, не розкладаються) існує альтернатива – багаторазові підгузки.
Деякі правила використання підгузків
Змінюйте будь-які підгузки підгузки не рідше, ніж кожні три години, незалежно від того, наскільки він наповнений. Після того, як брудний підгузник знятий, не надягайте чистий відразу. Помийте дитину і дайте їй просто 10-15 полежати без підгузка, нехай шкіра "дихає". Огляньте попку малюка. Якщо помітна зайва вологість або навпаки сухість шкіри, то обробіть відповідні місця за принципом: вологе сухе сухе на вологе. Багато виробників японських підгузків використовують спеціальні склади з екстрактів рослин для зволоження шкіри. Звертайте увагу на те, як застебнутий підгузок. Коли ми лежимо, наш живіт впадає, так само відбувається і у дитини. До того ж під час руху животик дитини збільшується або зменшується в межах 7 – 10 см. Тому, застібаючи підгузник, не перетискайте животик утруднюючи дихання.
У спекотну погоду і літній час намагайтеся взагалі звести використання підгузків до мінімуму!
У нас ви можете купити підгузки з доставкою у Києві та Україні:
(044) 361-86-81
(050) 49-49-183
(063) 04-09-129